Autobusų grafikai – neįžiūrimi

Į nepartinį Tarybos narį Gediminą Lipnevičių kreipėsi radviliškiečiai dėl išblukusių autobusų grafikų. Gyventojai skundėsi: „Autobusų grafikų lentelės išblukusios, vos įžiūrimos. Ypač  negalima įžiūrėti autobusų maršruto laiko prie senųjų kapinių bei „Svaro“ prekybos centro. Šie autobusų maršrutai ypač svarbūs radviliškiečiams, nes daugelis pagyvenusių žmonių tvarko artimųjų kapines ar atvažiuoja apsipirkti į prekybos centrą“.

Tarybos narys G. Lipnevičius kreipėsi su skundu į Radviliškio miesto seniūną bei „Emtros“ vadovą Vladą Milkoną, prašydamas kuo greičiau išspręsti šią problemą. Buvo gautas „Emtros“ vadovo atsakymas, cituojame: „Eismo tvarkaraščių lentelės Radviliškio miesto autobusų sustojimo stotelėse atnaujinamos du kartus per metus, vasarą ir rudens pradžioje. Per mėnesį planuojame atnaujinti lenteles“.

Džiugu, kad Tarybos nario, miesto seniūno bei „Emtros“ vadovo geranoriški veiksmai  duoda teigiamus rezultatus, o gyventojams artimiausiu metu autobusų grafikai bus lengvai įžiūrimi.

Autobusų parko direktoriaus žodžiu, kaip parodė laikas, galima tikėti –  po kreipimosi prie naujųjų miesto kapinių jau atnaujintas tvarkaraštis.

„Džiugu, kad  kuo toliau, tuo mažiau politikuojama, o dirbama miestiečių labui“,- sakė Tarybos narys G. Lipnevičius.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts