Aukštelkų Savarankiško gyvenimo namai šventė 1-ąjį gimtadienį

Kaip greitai prabėgo laikas, kuris įprasmino pirmuosius metus Šeduvos globos namų Savarankiško gyvenimo namų padalinyje gyvenantiems gyventojams. Šis padalinys pradėjo savo veiklą 2020 metais, remiantis projektu „Socialinių paslaugų plėtra Radviliškio rajono savivaldybėje“.

Š. m. rugsėjo 15 d. Savarankiško gyvenimo namų padalinyje buvo paminėtas pirmasis gimtadienis. Atrodytų, tai tik vieneri metai, tačiau jau spėję suburti padalinio gyventojus ir darbuotojus naujai bendrystei. Pirmieji metai nuo įsikūrimo tarsi praskriejo. Šiame padalinyje gyvenantys gyventojai gali džiaugtis modernia bei jaukia aplinka. Kiekvienas iš jų turi savo asmeninę erdvę, į kurią patys įneša gyvasties ir jaukumo.

Vieneri metai – tai laikotarpis, kuomet galima aptarti ir įvertinti nuveiktus darbus, pasiektą šiandienos rezultatą. Tai galima apibendrinti visų susirinkusių į šventę džiugiomis emocijomis bei puikia atmosfera. Gimtadienio šventėje – skanus tortas, prie kurio mezgėsi malonūs pokalbiai, pasidalinimas patirtimi, įspūdžiais, lydėjusiais šiuos pirmuosius gyvavimo metus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir pasveikinusiems šia gražia proga. Džiugu, jog tai tapo prasmingu startu ir tarsi antra galimybe, to ieškantiems žmonėms.

Šeduvos globos namų inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts