Socialiniai tinklai

Aktualijos

Asociacija pensininkų bendrija „Radviliškio bočiai“ įgyvendina projektą „54+“ ir kviečia prisijungti visus norinčius 55 metų ir vyresnius iki pensinio amžiaus asmenis

Avatar

Paskelbta

data

Projekto tikslas – padidinti vyresnio amžiaus asmenų Šiaulių apskrityjedalyvavimą darbo rinkoje ir savanoriškoje veikloje, spręsti socialinius irpilietinius klausimus. Tyrimais įrodyta, kad savanorystė ne tik viena išefektyviausių saviraiškos galimybių vyresnio amžiaus asmenims, bet kartu irsocialinių ir asmeninių kompetencijų ugdymo priemonė, tad ši veikla suteikiaabipusią naudą ne tik bendruomenei, bet ir savanoriaujančiam asmeniui.

Projekto veiklose dalyvaujantiems asmenims yra teikiamos mokymo, informavimo, konsultavimo paslaugos, su kiekvienu iš jų vyksta individualus darbas: motyvavimas, poreikių ir galimybių vertinimas. Projekto metu yra organizuojami skaitmeninio raštingumo bei kitokio pobūdžio mokymai, skirti vyresnių darbingo amžiaus asmenų bendriesiems gebėjimams ugdyti ir tobulinti, supažindinama su sveikos gyvensenos principais.

Dalyvavimas projekto veiklose jo dalyviams yra nemokamas.

Norintys dalyvauti projekte prašome skambinti Tel. +370 679 86247

Projektas yra finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje norėta įregistruoti ieškomą automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. Ukrainos pilietis, gimęs 1976 m., VĮ „Regitra“ Šiaulių filialo Radviliškio grupėje norėjo įregistruoti automobilį VW TOUREG, pagamintą 2008 metais, kurio valstybės registracijos liudijimas ieškomas Prancūzijos teisėsaugos institucijų.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio parduotuvėje iš pardavėjos pagrobti loterijos bilietai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 18.20 val. Radviliškyje, Turgaus g., maisto prekių
parduotuvėje, nenustatytas vyras iš pardavėjos rankų pagrobė 22
loterijos bilietus ir pasišalino. Turtinė žala – 110 eurų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019