Asociacija pensininkų bendrija „Radviliškio bočiai“ įgyvendina projektą „54+“ ir kviečia prisijungti visus norinčius 55 metų ir vyresnius iki pensinio amžiaus asmenis

Projekto tikslas – padidinti vyresnio amžiaus asmenų Šiaulių apskrityjedalyvavimą darbo rinkoje ir savanoriškoje veikloje, spręsti socialinius irpilietinius klausimus. Tyrimais įrodyta, kad savanorystė ne tik viena išefektyviausių saviraiškos galimybių vyresnio amžiaus asmenims, bet kartu irsocialinių ir asmeninių kompetencijų ugdymo priemonė, tad ši veikla suteikiaabipusią naudą ne tik bendruomenei, bet ir savanoriaujančiam asmeniui.

Projekto veiklose dalyvaujantiems asmenims yra teikiamos mokymo, informavimo, konsultavimo paslaugos, su kiekvienu iš jų vyksta individualus darbas: motyvavimas, poreikių ir galimybių vertinimas. Projekto metu yra organizuojami skaitmeninio raštingumo bei kitokio pobūdžio mokymai, skirti vyresnių darbingo amžiaus asmenų bendriesiems gebėjimams ugdyti ir tobulinti, supažindinama su sveikos gyvensenos principais.

Dalyvavimas projekto veiklose jo dalyviams yra nemokamas.

Norintys dalyvauti projekte prašome skambinti Tel. +370 679 86247

Projektas yra finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts