Armonaitė ruošiasi dėstytojos karjerai

Personaliai neturiu iliuzijų jokiais pokyčiais, progresu artimiausius  metus.  Aišku malonu, kad įsakmiai šneka Nida  Vasiliauskaitė, sveikatos taryba, Ignas Vėgėlė – tačiau tai klizma lavonui ir ne daugiau.

Užsėdus ant milijardinių eurų puodo bet kuri valdžia, ar ji būtų legitimi, ar  Bolivijos,  Kosta  Rikos režimai geruoju šiltų krėslų nepaliks.

Jeigu į procesus įsikišo ilgą laiką neutrali buvusi dvasininkija, vadinasi situacija Lietuvoje yra katastrofinė.  Tik aklas, kurčias nesuvoks, kad tyčiojimasis net nežada liautis.  Be galimybių paso greitai kieme negalėsi pagadinti oro, jau žiūrėk rašo apie lengvatas, po to vėl draudimai.  Tik sulaukus rugsėjo13 d.  verslas, universitetai naudoja reketą, bauginimus, atleidimus, pedagogai privalo agituoti iki pageltonavimo už vakcinaciją, nesvarbu, kad mirštama po skiepo.

ŠMSM  paskelbia, kad testavimas, vakcinacija pasirinkimas, studentai be paso išmetami lauk iš fakultetų, privalo susimokėti už testus.  Skelbiama, kad visos pandemijos baigėsi, ši pinigėlio ligutė, kol kiekvienas būras nebus išnarstytas nesibaigs, numatyti 2030 metai.

Lietuvoje daroma viskas, kad sirgtum, visi persirgę, pertestuoti, nešiotojai.

Tačiau kas dėstys  Alma Mater, kai nemažai lektorių atsisako reketo ir išeina iš darbo.  Ir taip mes neturime gerų archeologų, humanitarų, mokslo metodikų, dar labiau grimztame į akivarą.

Aišku, kai valdžioje yra be kompetencijos bakalaurai, mokslo prasmė yra terra incognita.

Ruslanas  Baranauskas – mokslo atstovas

Total
0
Dalinasi
Related Posts