Ar vyriška odinė striukė tinka elegantiškose stilizacijose? Mes patikrinome!

Odinė striukė yra privaloma kiekvieno vyro garderobo dalis. Nesvarbu, ar mėgstate būti dėmesio centre, o gal esate intravertas, jums patinka mačo vaidmuo ar esate jautrus ir empatiškas, odinė striukė tinka kiekvienam. Ji ne tik puikiai dera prie kiekvieno vyro mados skonio bei asmenybės, bet ir dailiai užbaigia įvairius aprangos derinius. Kartais niekuo neišsiskiriantį, o gal net nuobodžiai atrodantį, derininį papildžius odine striuke, akimirksniu galite atrodyti stilingiau ir geriau. Bet ar vyriška odinė striukė iš tiesų yra tokia universali ir gali būti net elegantiškų stilizacijų dalimi? Mes patikrinome ir dalinamės su jumis surinkta informacija!

Toli gražu ne visos odinės striukės puikiai atrodo elegantiškose stilizacijose, tačiau parduotuvėje Bolf galite rasti daug stilingų ir kokybiškų modelių, kurie yra universalūs ir tinka ypatingoms progoms. Taigi, kada elegantiškose stilizacijose galite dėvėti odinę striukę?

Verslo susitikime

Oficialūs verslo susitikimai visuomet reikalauja ypatingo pasiruošimo ir gerai apgalvotos aprangos. Šioje vietoje bet kokia menkiausia klaida gali brangiai kainuoti. Norėdami profesionaliai atrodyti verslo susitikime, negalite ranka numoti į tinkamą stilizaciją. Odinė striukė greičiausiai nebus pirmasis jūsų pasirinkimas, kai pradėsite galvoti apie oficialų įvaizdį, tačiau ją dėvėti tikrai galite, jei pasirinksite tinkamą derinį. Ploną odinę striukę dėvėkite su tvarkingais vyriškais marškiniais, geriausiai baltais, juodomis klasikinėmis kelnėmis ir odiniais proginiais batais. Derinį papildykite siauru juodu kaklaraiščiu. Su tokia apranga atrodysite jaunatviškai ir dinamiškai, tačiau išlaikysite profesionalų įvaizdį. Tiesa, prisiminkite, kad kuo paprastesnę odinę striukę pasirinksite, tuo formaliau atrodysite, todėl venkite įvairių didelių metalinių sagų, sagčių, diržų ir kitų panašių detalių.

Vestuvėse

Odinę striukę galite dėvėti vestuvių pokyliuose, tačiau tikrai ne visuose. Viskas priklauso nuo to, kokioje vietoje vyksta šventė, kokia jos tema ir kitų panašių aplinkybių. Jei vestuvės yra pusiau iškilmingos, paprastos ar gana kuklios, tikrai geriau atrodysite su odine striuke nei su iškilmėms skirtu smokingu ar fraku. Stilingą odinę striukę derinkite su klasikinėmis kelnėmis, stilingais slim fit marškiniais ir proginiais batais. Įvaizdį galite papildyti moderniu siauru kaklaraiščiu, tačiau jo ryšėti nebūtina. Jei nuspręsite šventėje pasirodyti be kaklaraiščio, nepamirškite viršutinės marškinių sagos palikti atsegtos. Suderinus visų derinio drabužių spalvas, atrodysite nepriekaištingai ir velniškai stilingai. Beje, odinė striukė puikiai tinka karštą vestuvių dieną, kai viršutinio drabužio prireikia tik vakarėjant. Dienos metu galite dėvėti tik marškinius, o vakare, kai oras vėsta, užsimesti stilingą odinę striukę.

Pasimatyme

Pasimatymui su žavia mergina puikiai tinka formalaus ir laisvalaikio stiliaus derinys. Juk nenorite atrodyti nei pernelyg formaliai lyg eidami į darbo pokalbį, nei labai kasdieniškai lyg užsuktumėte į barą su vaikinų kompanija. Šioje situacijoje pats saugiausias ir stilingiausias pasirinkimas yra stilingi marškiniai, dailios chino kelnės ir odinė striukė. Derinio akcentu gali tapti balti sportiniai batai, tačiau galite avėti ir kitą mėgstamą avalynę. Toks drabužių ansamblis leis jaustis laisvai, atrodyti tvarkingai ir suteiks pasitikėjimo savimi. Nepamirškite stilingos šukuosenos ir tikrai sužavėsite savo simpatiją.

Total
0
Dalinasi
Related Posts