Ar Radviliškio ligoninėje teikiamos plastinės ir rekonstrukcinės operacijos?


Kaip jums žinoma ,,Radviliškio ligoninė” pradėjo teikti plastinės ir rekonstrukcinių operacijų paslaugas. Kadangi ligoninė sulaukia daug klausimų dėl gydytojo G. Karalevičiaus teikiamų paslaugų, pateikiame klausimus bei atsakymus:

1. Kiek plastinės ir rekonstrukcinių operacijų ligoninė atliko nuo rugsėjo 1 dienos iki spalio 25 dienos?

2. Kiek iš tų operacijų atliko gydytojas G. Karalevičius?

3. Ar gydytojas G. Karalevičius ligoninėje dirba darbo santykių pagrindu ar kita teisine forma?

4. Ar ligoninė turi licenciją atlikti plastinės ir rekonstrukcijos operacijas, kurioms reikia invazinės anesteziologijos?

5. Ar ligoninė turi sudariusi kokias nors sutartis su subjektais, kurių steigėjas/darbuotojas ar kitais teisiniais pagrindais susijęs gydytojas G. Karalevičius? Jei taip, kokios tai sutartys ir kada sudarytos?

Radviliškio ligoninės atsakymai:

Nuo 2022 m. rugsėjo 1 dienos iki spalio 25 d. VšĮ Radviliškio ligoninėje atliktos 4 estetinės chirurgijos operacijos. Jas visas atliko gydytojas G. Karalevičius. Gydytojas mūsų įstaigoje dirba darbo santykių pagrindu. Radviliškio ligoninė turi licenciją teikti estetinės chirurgijos paslaugas. Radviliškio ligoninei sudarant sutartis, norminiai aktai neįpareigoja tikrinti subjekto steigėjo ar darbuotojo asmens duomenų ir ryšių, todėl negalime pateikti informacijos ar gydytojas G. Karalevičius yra susijęs su įmonėmis su kuriomis Ligoninė yra sudariusi sutartis.

Paruošta pagal Radviliškio ligoninės inf.

Total
1
Dalinasi