Apdovanoti „Atliekų kultūros“ egzamine geriausius rezultatus pademonstravę radviliškiečiai

Balandžio 29 d. visi Lietuvos gyventojai turėjo galimybę dalyvauti „Atliekų kultūros“ egzamine. Šio egzamino iniciatoriai – Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras („VAATC“). „Atliekų kultūros“ egzaminas, kuris rengiamas siekiant suteikti galimybę prasmingai praleisti laiką ir kartu pasitikrinti savo žinias apie rūšiavimą, ekologiją ir atliekų tvarkymą, vyko jau antrą kartą.  Egzamino dalyviai turėjo galimybę ne tik sužinoti apie rūšiavimo naujienas bei išmokti ką nors naujo, tačiau ir laimėti specialių prizų.
Šiemet „Atliekų kultūros“ egzamine dalyvavo apie 14 tūkst. žmonių iš visų Lietuvos savivaldybių. Savo žinias apie ekologiją ir rūšiavimą, atliekų tvarkymą pasitikrino 67 Radviliškio rajono gyventojai. Didžioji jų dalis – Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai.

Gegužės 14 d. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas L. Vaičiūnas ir vyriausioji specialistė R. Plukienė apdovanojo „Atliekų kultūros“ egzamine geriausius rezultatus pademonstravusius Radviliškiečius: daugiausiai mokinių į egzaminą užregistravusią Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokytoją R. Bernikienę, geriausiai egzamine, 1-4 kl. mokinių grupėje, pasirodžiusį– A. Žiškį, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos trečioką, geriausiai egzamine, 5-8 kl. mokinių grupėje, pasirodžiusias – M. Labanovą ir A. Dambrauskaitę – penktokes iš Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos, 9-12 kl. mokinių grupėje nugalėtoja tapo A. Kavalevskaja, abiturientė iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. „Atliekų kultūros“ egzamine dalyvavo ir suaugusieji Radviliškio rajono gyventojai. Šioje grupėje daugiausiai taškų surinko K. Varnaitė, kuriai apdovanojimas už dalyvavimą egzamine bus įteiktas artimiausiu metu.

Džiugu, kad „Atliekų kultūros“ egzamine dalyvauja ir savo žinias ekologijos, atliekų rūšiavimo ir tvarkymo klausimais pademonstruoja ir praktikoje taiko vis daugiau radviliškiečių.

Pasitikrinti savo žinias ir toliau gali kiekvienas norintis – tereikia apsilankyti egzaminointernetinėje svetainėje https://www.delfi.lt/apps/ak-egzaminas ir paspausti „Spręsti“. Tam nereikia net registracijos. 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts