Socialiniai tinklai

Aktualijos

AKCIJA savarankiškai prisijungusiems prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų UAB „Radviliškio vanduo“ darbuotojai dar užfiksuoja savavališkų prisijungimų prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų.

Avatar

Paskelbta

data

 Bendrovei nesąžiningų vartotojų „gaudymas“ brangiai kainuoja, o tada privačių namų savininkai, įmonių savininkai patiria labai daug nemalonumų bei finansinių nuostolių, kurie siekia kelis tūkstančius eurų.

UAB „Radviliškio vanduo“ siekia susitarti su kiekvienu vartotoju, kad jis sąžiningai atsiskaitytų už suteiktas paslaugas, o ne „gaudyti“ ir taikyti pinigines sankcijas. Todėl UAB „Radviliškio vanduo“ iki 2018 m. birželio 15 d. skelbia akciją ir ragina tuos individualių namų savininkus, kai kurių įmonių savininkus be jokių nuostolių sudaryti paslaugų tiekimo sutartis. Savavališkų prisijungimų tikrai yra ir kviečiame gyventojus būti pilietiškiems ir pranešti apie jiems žinomus faktus. Anonimiškumą garantuojame. Informuojame individualių namų savininkus, įmonių savininkus, kurie savo gyvenamą būstą ar įmonę prijungė savavališkai prie centralizuotų tinklų, kad su UAB „Radviliškio vanduo“ būtina sudaryti paslaugų tiekimo sutartis. Raginame atvykti iki 2018 m. birželio 15d. į UAB „Radviliškio vanduo“ , Gedimino g. 50, pardavimų skyrių, 103 kabinetas (tel. 8 611 12 030) ir sudaryti paslaugų tiekimo sutartis. Mes vertiname gerus tarpusavio santykius, todėl kviečiame pasinaudoti skelbiama akcija. UAB

„Radviliškio vanduo“ administracija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje pareigūnai sulaikė gerokai išgėrusį VW Passat vairuotoją

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 14 d. 10.59 val. Radviliškyje, Gedimino g., vyras, gimęs 1989
m., vairavo automobilį „VW Passat“ neblaivus (2,42 prom.).
Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Pakiršinio kaime sumušta girta sugyventinė

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 14 d. 20.00 val. Radviliškio rajone, Pakiršinio kaime  namuose,
neblaivus (2,54 prom.) vyras, gimęs 1969 m., sumušė neblaivią (2,39
prom.) sugyventinę, gimusią 1974 m. Nukentėjusioji į gydymo
įstaigas nesikreipė. Vyras uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi