Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūra – su žyma „slaptai“?

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajono valdantieji konservatoriai ir „valstiečiai“ pastaruoju metu tapo itin irzlūs ir mįslingi – neaišku, ar dėl nepatogių klausimų, ar dėl karštos vasaros. Pavyzdžiui, Radviliškio rajono savivaldybės komitetų svarstymui pateiktoje rajono administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūros eilutėje padėtas daugtaškis. „Įdomu, kodėl rajono valdantieji konservatoriai ir „valstiečiai“ slepia būsimojo administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūrą, ko bijo?“,- kalbėjo radviliškiečiai.

Investicijų ir kaimo reikalų komiteto posėdžio metu paaiškėjo, kad administracijos direktoriaus pavaduotoju siūloma tapti  buvusiam Šeduvos miesto seniūnui Justinui Praniui. „Ši kandidatūra pateikta  Tarybos narių svarstymui, o ar jūs ją patvirtinsite, ar atmesite – tai bus jūsų sprendimas“,- sakė Tarybos nariams Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė J. Margaitienė.

Pasak Tarybos nario G. Lipnevičiaus, šiek tiek stebina valdančiųjų veiksmai: „Klausimas dėl kandidatūros iškeltas, o pats kandidatas komiteto posėdyje nepasirodė ir nepatvirtino, ar jis sutinka užimti šias pareigas. Tad Tarybos posėdyje šiam kandidatui turėsime daug klausimų“,- sakė Tarybos narys G. Lipnevičius.
Ką  gi, Radviliškio konservatoriai ir „valstiečiai“ vieną kartą jau  teikė ir prisiėmė atsakomybę bei patvirtino teisiamąjį  E. Mončauską administracijos direktoriaus pavaduotoju, kuriuo jis dirbo vos porą mėnesių. Tikėkimės, kad buvusiam Šeduvos miesto seniūnui J. Praniui pavyks jame išsilaikyti ilgiau.
Negana to, atsiranda dar viena intriga – kas bus siūlomas į Šeduvos miesto seniūno postą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Kad vaistai netaptų kasdieniu valgiu

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Raštingiausias pradinukas Vinco Kudirkos progimnazijoje

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 dieną Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko 2-4 klasių geriausiai rašančio pradinuko konkursas ,,Branginkime gimtąją kalbą“, kuriame savo lietuvių kalbos žinias rašydami diktantą išbandė 33 mokiniai.

Savo klasių grupėse nugalėtojais tapo: Urtė Kucevičiūtė (2c kl. mokinė), Vestina Veseliauskaitė (3b kl. mokinė), Brigita Žiškytė (4a kl. mokinė).
Mes džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų šauniausiais!

Pagalbos mokiniui specialistė Jurgita Lukšienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019