„Kalėdinis turgelis“ kviečia apsilankyti

Gruodžio 17 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ namų pastate pasklido kalėdinė nuotaika – atidarytas jau tradiciniu tapęs „Kalėdinis turgelis“. Jis vyks iki gruodžio 22 dienos. Turgelyje prekiauti susirinko nemažai stebuklingas rankas turinčių žmonių, norinčių parduoti ir parodyti savo rankų darbo kūrinius.

Turgelį organizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius. Šis turgelis nebe pirmas, organizuotas bendruomenės, jo pagrindinė mintis – skatinti bendruomeniškumą, bendravimą, rankdarbių kūrėjus neslėpti savo kūrinių, juos parodyti ir parduoti džiuginant pirkėjus, o taip pat pakelti šventinę nuotaiką – juk artėja didžiausios metų šventės – Šv. Kalėdos. Rankdarbiai nustebins net visko mačiusius. Einant pro paruoštus prekybai stalus mirguliavo akyse nuo įvairovės. Čia įvairių dydžių, margos ir vienspalvės kojinės, pirštinės ir riešinės, vaškinės žvakės, aksesuarai mažosioms damutėms, dekupažo būdu puoštos dėžutės, padėkliukai, žiemos interjero dekoracijos, papuošalai ir kiti Kalėdinėms dovanėlėms skirti daiktai.
Gruodžio 19 dieną „Kalėdiniame turgelyje“ apsilankęs „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas G. Lipnevičius pabendravo su turgelio prekeiviais, pasigrožėjo jų rankų darbo gaminiais. Bitininkė Felicija Stasiūnienė pirmininkui padovanojo vaškinę žvakę, papasakojo apie žvakių gamybą. Gražiadarbė Katerina Avdejeva prekiauja išskirtinėmis dovanų dėžutėmis – pagamintomis su meile ir paaukojant daug laisvalaikio valandų. Vieną dėžutę ji padovanojo ir bendruomenės pirmininkui. Savo kalėdinius nuostabius rankdarbius „Kalėdiniame turgelyje“ siūlo Jakovas ir Alma Karsten bei Marytė Brazdžionienė.
„Kalėdinio turgelio“ dalyviai laukia pirkėjų, norinčių pradžiuginti savo artimuosius išskirtinėmis rankų darbo dovanomis.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts