Socialiniai tinklai

Aktualijos

Jaunųjų lyderių savaitgalis Vilniuje

Avatar

Paskelbta

data


Respublikinis projektas ,,Lyderystės mokykla“ vėl sukvietė mokinius į savaitgalio stovyklą Vilniaus E. Pliaterytės progimnazijoje. Kartu su vilniečiais projekte jau ne vienerius metus dalyvauja ir aktyvūs mokiniai iš Šeduvos bei  Stakliškių gimnazijų. 

Pagrindinis projekto organizatorių tikslas yra skleisti lyderystės idėjas mokinių tarpe ir mokyti jas įgyvendinti kuo įvairesniais būdais. Projekto įgyvendinimo metus mokiniai susiranda daug bendraminčių kitose šalies ugdymo įstaigose, dalyvauja įvairiose simuliacinėse situacijose ir žaidimuose, praktiniuose seminaruose, lavina oratorinius ir komunikacinius gebėjimus, o grįžę į savo mokyklas, dalijasi sukaupta patirtimi su savo bendraamžiais. 

Kovo 15 – 16 dienomis surengtoje savaitgalio stovykloje dalyvavo 8-9 klasių   moksleiviai, norintys tobulinti  lyderystės įgūdžius, suprasti komandinio darbo esmę ir svarbą, vertinantys bendravimą ir bendradarbiavimą. Mokytojai padėjo mokinių komandoms suvokti priežastis, kurios lemia užduoties atlikimo sėkmę, nurodė kliūtis, kurios trukdė tinkamai įvykdyti užduotis. Stovyklos dalyviams teko atlikti daug užduočių susijusių  su komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijų ugdymu ir tobulinimu. Kai kurios užduotys iš jaunųjų lyderių pareikalavo ne tik intelektinių, bet ir fizinių gebėjimų. Linksmi tautiniai šokiai, aktyvi mankšta suteikė daug teigiamų emocijų. Baigdami savaitgalio stovyklą mokiniai įvertino savo lūkesčius ir jų išsipildymą. Po refleksijos jaunieji lyderiai šiltai atsisveikino ir jau netrukus pasižadėjo susitikti Stakliškių gimnazijoje.

                                                                                                          Aušra Mickutė, Šeduvos gimnazijos specialioji pedagogė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dingo moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities  policijos  Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Violetos Pyragienės, gimusios 1964 m.

Moteris liepos 15 d. 12.00 val. iš namų išvažiavo geltonos spalvos automobiliu „Volkswagen Transporter“, HCS531, ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai trumpi, dažyti violetine ir balta spalvomis

Jei turite informacijos apie dingusią moterį ar pastebėsite automobilį, kuriuo ji išvažiavo, paskambinkite Šiaulių miesto ir rajono policijos  komisariato pareigūnams telefonu (8-657) 71264 arba parašykite  elektroniniu  paštu sandra.jake@policija.lt.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šelmių šelmavonės

Avatar

Paskelbta

data

Sušilus orams, saulutė dar labiau įkaitino ir “Šelmių” bei “Verpetukių” kraują.

Ypatingai šiltai ir smagiai atšokę tarptautiniame linijinių ir kantri šokių festivalyje ,,Draugystės tiltas—2019″ Palangoje, šokėjai prisiminė, kad yra liaudies tradicijų puoselėtojai ir karštomis širdimis šokdami šventė Rasos ir Joninių šventes su Karčiamų ir Alksnupių bendruomenėmis, bet tai buvo tik gera pradžia. Liepos 3-7 dienomis Šiauliuose vyko  8-tasis Tartautinis folkloro festivalis-konkursas “Saulės žiedas”, kurį globoja netik Lietuvos kultūros institucijos, bet ir Europos  prestižinės FIDAF IR IOV  folkloro organizacijos. Neišsigandę labai aukštus reitingus turinčio festivalio ir puikių kolektyvų iš  10 pasaulio šalių “Šelmiai” bei “Verpetukės” šoko pagrindinėse festivalio scenose, liaudies šokių mokinimo vakaruose bei smagiuose naktišokiuose, o tašką “Šelmiai” ir “Verpetukės” žada padėti liepos 17-22 d. dalyvaudami ,,Europeade -2019″ Frankenberge( Ederis) Vokietijoje, kur susirinks apie 5,500 dalyvių iš 30 Europos šalių. Čia nebus taip baisu, nes “Šelmiai” ir “Verpetukės” dalyvauja Europeadose nuo 2003 metų ir atstovavo Radviliškį bei Lietuvą Ispanijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Danijoje, Prancuzijoje, Latvijoje ir 2009 metais Lietuvoje, Klaipėdoje. Beje 2020 metų Europeade vėl vyks Klaipėdoje. Karščio ir šelmiškumo nepraradome ir važiuosime su dideliu noru ir ryžtu.palinkėkite mums gero kelio ir jei busite tomis dienomis Frankenberge ateikite mums ir kitiems dalyviams paploti. Kartu praleisime puikų laiką.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019