Tradicinis teniso turnyras

Kasmet Baisogalos teniso klubas vasaros vidury organizuoja Dučinsko taurės atvirus teniso turnyrus. Liepos mėnesio šiltą paskutinį savaitgalį įvyko 12-tasis dvejetų turnyras. Jame dalyvavo 7 poros, mažiau nei pernai,  ir kiekviena pora per vieną dieną dviejuose kortuose sužaidė tarpusavyje. Nugalėtojais tapo baisogaliečiai Edas Žižniauskas poroje su Tomu Radžiūnu.  Karštą pavakarę paskutiniame atkakliame susitikime jie nugalėjo radviliškiečius Aurelijų Staugą ir Tomą Povilianską 6 – 4,  6 – 4.
Rugpjūčio 11 – 12 dienomis Baisogalos kortuose įvyko antras šio turnyro vienetų etapas. Dalyvavo 12 žaidėjų. Antrą varžybų dieną, prasidėjus lietui, žaidėjams sutikus, tenisas toliau  vyko ir baigėsi „Auridanos“ sporto arenoje. Dėl pirmos vietos salėje susitiko  R.Preimantas ir radviliškietis A.Sutkevičius. Stipresnis buvo Rimantas Preimantas, susitikimą laimėjęs rezultatu 6 – 4,  6 – 3.
Dučinsko giminaičiai gyvena Vilniuje ir jie visuomet atvyksta į turnyrą. Šį kartą galingais smūgiais žaidimą pradėjęs Jokūbas Stanaitis vėliau pralaimėjo turnyro nugalėtojui R.Preimatui ir jam teko trečioji vieta.
Dvyliktojo turnyro nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir teniso suvenyrais.