Revanšas namuose

Praeitą savaitę Baisogalos „Auridanos“ krepšinio komanda, žaidžianti Mažųjų miestelių lygoje, išvykoje į Žemaitiją, pralaimėjo Šateikių  „Žalmedis-Baudėjas“ vyrams. Nedaug nusileido, rezultatu 62:66, ir tai tik antras pralaimėjimas šiame sezone, kuris jau artėja prie pabaigos. Todėl atsakomosios varžybos turėjo būti įdomios.

Varžovai susitiko Baisogaloje vasario 3 dieną „Auridanos“ sporto rūmuose. Keista pasirodė, kad svečiai pradėjo apšilinėti tik šešiese, o baisogalių būrys buvo gausus. Nuaidėjus teisėjo švilpukui prasidėjo varžybos. Netrukus paaiškėjo, kad Šateikių žaidėjams nelabai sekasi gintis, prastai krinta tritaškiai, tad baisogalių pranašumas ėmė ryškėti jau pirmame kėlinyje. Jis baigėsi rezultatu 26:15. Antras kėlinys, kai mūsiškiai padidino tempą, svečiams buvo tragiškas, jie pataikė tik 9 taškus, ir didžioji pertrauka atėjo „Auridanai“ pirmaujant  46:24.

Trečiame kėlinyje mūsiškai įmetė 35 taškus, o be pakeitimo žaidę svečiai pavargo ir atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje. Tad paskutinis kėlinys jau buvo tik „pasišaudymas“ iš toli, be rimtesnės gynybos. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu: 101:61. „Auridana“ įmetė net 12 tritaškių (40 proc. taiklumas), o svečiams nesisekė – įkrito tik 6 (19 proc.).

Devyni baisogaliai pelnė taškus; geriausiai sekėsi centrui  Juozui Blažiui – 20 taškų, vikrusis Linas Krivickas pataikė 15, o Šateikių raudonųjų „baudėjų“ komandą tempė galingai atrodantis Mindaugas Norvaišas, įmetęs 23 taškus. Komandos atsisveikino draugiškai,  o negausūs žiūrovai skirstėsi  patenkinti.